ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Gminy Kętrzyn
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Uchwały Rady Gminy, Zarządzenia Wójta, Protokoły, Sprawozdania, Prawo Miejscowe

Pobierz dane XMLAkt prawny: XIV/76/2003Drukuj informacjęAkt prawny: XIV/76/2003

Szczegóły informacji

XIV/76/2003

Rodzaj: Nieokreślony

Status: Obowiązujący

Sesja: XIV/2003

Kadencja: I kadencja

Data wejścia w życie: z dniem podjęcia

Data podjęcia/podpisania: 2003-10-23

Tytuł aktu:

w sprawie wyboru ławników do Sądu Rejonowego w Kętrzynie na okres kadencji 2004- 2007

Na podstawie:

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym( jednolity tekst Dz. U. Nr 142, poz.1591 z 2001r z późn. zm.) oraz art. 160 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych( Dz. U. Nr 98, poz. 1070 z 2001r z późn.zm.)

Treść:

 

Uchwała Nr XIV/76/2003

Rady Gminy Kętrzyn

z dnia 22 października 2003r.

 

 

w sprawie wyboru ławników do Sądu Rejonowego w Kętrzynie na okres kadencji 2004 – 2007

 

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym( jednolity tekst Dz. U. Nr 142, poz.1591 z 2001r z późn. zm.) oraz art. 160 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych( Dz. U. Nr 98, poz. 1070 z 2001r z późn.zm.)

 

Rada Gminy uchwala :

 

§ 1. Stwierdza się, że w wyniku tajnego głosowania na ławników do Sądu Rejonowego w Kętrzynie wybrani zostali :

 

1. Beata Ewa Bohdanowicz - zam. Linkowo

 

2. Krystyna Bober - zam. Nakomiady

 

3. Krzysztof Dzirba - zam. Wilkowo

 

4. Małgorzata Komar - zam. Mażany

 

5. Małgorzata Pąk - zam. Gałwuny

 

6. Barbara Śmigiel - zam. Biedaszki

 

§ 2. Na ławników do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy w głosowaniu tajnym wybrano :

 

1. Maria Duda - zam. Biedaszki

 

2. Joanna Jabłońska - zam. Nowa Wieś Kętrzyńska

 

§ 3. Uchwałę wykona wójt Gminy

 

§ 4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia

 

 

Przewodniczący Rady Gminy

 

Władysław Duda

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Kętrzyn
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Jagoda Tomczak
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2008-07-14
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Jagoda Tomczak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2008-07-14 08:14:04
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Robert Skórka
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2008-08-25 08:04:08
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Robert Skórka
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2008-08-25 08:05:18
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2110 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony